Cestou Intuice

Jedná se o pětiletý jasnovidný trénink zakončený absolutoriem s diplomem. Škola Cestou Intuice vznikla v roce 2017. Je to intenzivní a magická cesta plná kouzel a zázraků, která proměňuje váš život.

Vybudujete si sílu a světlo svého vědomí. Uzdravíte sami sebe na velmi hlubokých úrovních, posílíte svou korunní čakru, která je energetickým kanálem pro všechny ostatní čakry a když je zdravá a funkční dokáže pojmout a nastavit všechny typy vibrací a energií. Korunní čakra je nástrojem pro každého, kdo chce učit, vést nebo být ve své vlastní síle.

V tomto tréninku se naučíte vyčistit vaše těla od bolestí, invalidací a různých druhů energií, které vám brání v úplném přístupu k vašim klenotům a darům.

Po absolvování tréninku můžete sami učit a dál růst při předávání zkušeností dalším. Stanete se zdravými a funkčními bytostmi bez soupeření, úsudků a konkurence.

Jasnovidný trénink je rozdělen do tří úrovní:
– začátečnický program
– pokročilý program
– učitelský program
V tomto tréninku se vám budou osvětlovat energie, které vám brání vlastnit vaši šestou a sedmou čakru, váš prostor a spirituální svobodu. Každodenní život se stane hřištěm, ve kterém se budou osvětlovat obrázky a energie.
Do tréninku Cestou Intuice je možné se přihlásit po absolvování meditačního kurzu (meditace 1 a meditace 2), kde se naučíte vlastnit a pracovat se základními jasnovidnými nástroji, které budete potřebovat v tréninku.

Součástí tréninku je:

  • 2x/týden prostor pro jasnovidné čtení (2,5 hodiny – 30 minut společná úvodní meditace, 90 minut samotné čtení a 30 minut na sdílení a čištění po čtení). Jeden čtecí prostor bude váš hlavní, do druhého jste zváni.
  • 2x/měsíc studentská jasnovidná třída na určité téma (2 hodiny) + nahrávka
  • 1x/měsíc ověření energie (40 minut)
  • sleva na workshop

Budete se učit číst ve čtecí linii s ostatními čtenáři. V prostoru pro jasnovidné čtení a v jasnovidných třídách budete čistit obrázky, které se vám osvětlují v tréninku i v životě.  Místo projektování osvětlených energií na svoje okolí (blízké, kolegy, učitele, spolužáky…) se je budete učit vlastnit a používat své vědomí a nástroje na jejich čištění.

Budete číst spirity, kteří nejsou přítomní v tělech, vtělené spirity, energie, archetypy, planety, místa… Můžete si na čtení pozvat své přátele a známé. Můžete si přinést jakýkoli nápad, co byste chtěli číst. Číst se dá úplně cokoli:-)

Pokud se nemůžete zúčastnit, třídy budou nahrávané a můžete si je poslechnout ze záznamu. Čtecí prostor je aktivní část programu, nahrávka nebude k dispozici. Je jasné, že občas nebudete moci přijít, ale doporučuji se zúčastnit co nejčastěji.

Součástí tréninku je každoměsíční ověření energie. Je to setkání jeden na jednoho a jeho účelem je se ujistit, že vám fungují základní nástroje.

Každý měsíc je workshop, který vám doporučuji, protože se týká aktuálních témat na planetě a koresponduje s její energetickou evolucí. Pokud jste zapsáni v jasnovidném tréninku, máte na workshop zhruba poloviční slevu. Workshop není povinná součást.

Nejdete do školy, kde budete známkovaní. Vracíte se do školky, kde si můžete hrát a explorovat! Nikdo od vás nic neočekává a jste přesně tam, kde máte být. Neberte to (a sebe) moc vážně:-)

Oceňte se za to, kde jste a kam jdete.

Společně se vydáme na úžasné dobrodružství, na kterém se budeme jeden od druhého učit.

 

Délka jednotlivých programů v tréninku:
– začátečnický: 12 měsíců + lekce mazání, kterým se říká lekce svobody
– pokročilý: 12 měsíců
– učitelský: 3 roky
Budeme se setkávat v online prostoru na konferenčních hovorech prostřednictvím aplikace Zoom.

Cena: 170 dolarů/měsíc

(tato platba se posílá přes Transferwise, údaje k účtu obdržíte po přihlášení)

Michaela Morávková