Studentské jasnovidné čtení

Je spirituálním pozdravem vašemu duchu v přítomném okamžiku. Jde o komunikaci s vámi jako s duchovní bytostí o tom, kde jste na své jedinečné životní cestě, jak proudí vaše energie ve vašem prostoru, co vám pomáhá a co vám stojí v cestě. Pomůže vám nahlédnout a vyčistit energie ve vašem životě, objasní vám o co ve skutečnosti jde.

Jasnovidné čtení je způsob, jak získat jistotu spojenou s novým krokem, se změnou. Čteme pomocí obrázků. Obrázky jsou mentální myšlenky, jsou jazykem ducha. Pomocí nich získáte vhled do otázek, na které hledáte odpovědi přímo od svého vyššího vedení. Při čtení vám může přijít jakékoli sdělení. Je lepší přijít a zažít to, než o tom psát:-)

Během čtení mohou vyvstávat různé otázky, na které je možné odpovídat. V závěru čtení je možné nechat prostor na vaši otázku na určité téma nebo se můžeme podívat na váš příští krok v životě.

Tento spirituální pozdrav vám dají studenti jasnovidného programu “Cestou Intuice”. Studenti čtou pravidelně 2x týdně, každé pondělí a čtvrtek od 21:30 do 23:00h v online prostoru. Připojit je možné pomocí aplikace ZOOM. Odkaz vám přijde na váš e-mail.

Studentské jasnovidné čtení je zadarmo.

Přihlásit ZDE

Michaela Morávková