Smyslná Yin

Ženská energie je velmi zvláštní a často v naší současné kultuře nepochopená. Rozhodněte se zkoumat a objevovat tajemství našich energetických systémů. Ženská energie proudí zcela jinak, než mužská, takže ženy musí řídit těla a jejich reality odlišně. Tyto workshopy jsou zaměřeny na pomoc ženám, aby pochopily a vyléčily svou jedinečnost energetických systémů.

Ženská energie je vnímavá a magnetická. Jednou z velkých schopností žen je umět udržet cokoli ve svém těle. Je to dar a přesto se někdy držíte věcí, které s vámi nejsou v souladu. Někdy v sobě držíte zranění, bolest, uvízlou emoci, limity… Věnujeme část každého workshopu tomu, jak se prostě pustit. To je hluboce léčivé.

V každém workshopu pracujeme s mocnými bytostmi různých bohyní, které překročily zkušenost Země a vstoupily a poskytly nám opravdu velkorysá, hluboká a bohatá uzdravení.

Prací s ženskou kreativní energií je možné otevřít si obrovské dveře k uvolnění, doplnění, léčení a přijímání! Pracujte se svou vlastní ženskou esencí. Toto je kořen pro všechny ženské jasnovidné léčitelské práce. Vstupte do posvátného prostoru bezpečí, kde se můžete léčit, učit se a růst.

Vaše kreativní energie jako ženy je jedinečná a úžasná. Je to jedna z nejsilnějších energií na planetě! Je to stejná energie, kterou můžete použít k vytvoření dítěte. Získejte zpět svoji kreativní energii, vyčistěte ji a používejte.

Zajímá vás, co děláte s touto mocnou energií, když zrovna nerodíte dítě? Jak moc máte povědomí o tom, co s ní děláte? Kolik jí rozdáváte? Jak moc je vytváření chaosu, frustrace nebo podmínek naplňující? Ovládněte tuto neuvěřitelnou energii a využijte jí k vytvoření podmínek, které si můžete užívat. Využívejte ji k dávání a přijímání zdravým způsobem.

Připojte se k nám a naučte se některé skvělé ženské nástroje, které vám umožňují používat tuto energii v souladu s naším životním plánem, používat ji tak, abychom dosáhly svých cílů a cítily se při tom dobře!

Tyto workshopy se mohou konat každý měsíc prostřednictvím telekonference a vede je Lada Ballowe. Neváhejte se ozvat na můj e-mail.

Délka trvání: 2 hodiny

Cena: 1200 Kč/ workshop

 

Michaela Morávková